Новини » Події 3 березня, 2016, 17:43
Чоловік намагався ввезти в Україну партію живих кліщів на 6 млн грн
Фото: ДФС у Львівській області
Фото: ДФС у Львівській області

Працівники Львівської митниці запобігли незаконному ввезенню в Україну великої кількості об’єктів фауни, вартістю близько 6 млн грн.

Про це 3 березня IA ZIK повідомили в прес-службі ГУ ДФС Львівській області.

Як повідомляється, вранці 3 березня зону митного контролю пункту пропуску «Шегині» (Львівська обл.) заїхав автомобіль «Volkswagen Transporter» під керуванням громадянина України. Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.

Фото: ДФС у Львівській області
Фото: ДФС у Львівській області

Під час візуального огляду автомобіля у працівників митниці виникла підозра про можливе переміщення ним таких товарів. У зв’язку з цим автомобіль було скеровано до поглибленого митного огляду, під час якого в багажному відділенні було виявлено товар, який відповідно до наказу Міністерства аграрної політики України від 23.08.2005 № 414 заборонений до ввезення з інших країн та відповідно до статті ст. 378 МК України обмежений до ввезення громадянами на митну територію України.

Фото: ДФС у Львівській області
Фото: ДФС у Львівській області

Зокрема, громадянин намагався ввезти 40 картонних коробок з живими кліщами. Вміст однієї коробки 500 упаковок, 30 картонних коробок з личинками комах у термокоробках з пінопласту, які вміщують в себе охолоджувальні елементи. Живі кліщі відомі як природні хижаки рослиноїдних кліщів і дрібних комах. Вони успішно використовується у сільськогосподарському виробництві, а саме у системах біологічного та інтегрованого захисту рослин у закритому та відкритому ґрунті.

Громадянин вчинив дії, що мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 471 Митного кодексу України. Товар, точна вартість якого буде встановлено додатково, вилучено. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, справу буде скеровано до суду, який і визначить покарання.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 05:02 :04