середа, 2 березня, 2016, 14:03 Львів
Будівництво багатоповерхівки для учасників АТО у Львові вартуватиме понад 30 млн грн

У Львові цього року обіцяють побудувати перший багатоповерховий житловий будинок для учасників АТО та їх сімей. У першу чергу квартири отримають родини загиблих.

Про це сьогодні під час прес-конференції щодо соціальних гарантій та будівництва житла для учасників АТО повідомив директор ЛКП «Рембуд» Віктор Писаренко.

ЛКП «Рембуд» виступає замовником будівництва чотирьох багатоповерхівок для учасників АТО, всього це – 210 квартир. «Цього року плануємо здати в експлуатацію перший будинок на три під’їзди – 53 квартири. Потім розпочнеться будівництво другого. А наступного року плануємо здати та розпочати процес будівництва третього будинку. І думаю, що через три роки будуть збудовані всі чотири багатоповерхівки, на 210 квартир», – розповів Віктор Писаренко.

За його словами, перший житловий будинок та мережі зовнішнього електропостачання будуватиме ТзОВ Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн», пропонуючи виконати необхідні роботи за 27, 8 млн грн. Натомість, мережі газопостачання, господарсько-питного водопостачання та побутової і дощової каналізації встановлюватиме ТзОВ «Прогресбуд» за 3,8 млн грн.

«Кошти у нас передбачені. Для авансових робіт вже знаходяться на рахунку ЛКП «Рембуд» – 17 млн грн, до середини року планують виділити ще 20 млн грн. Цього буде достатньо, щоб здати перший будинок з мережами і почати будівництво другого будинку», – зазначив директор ЛКП «Рембуд».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 20:19:09