Новини » Події 1 березня, 2016, 4:32
В Росії офіцер брав з курсантів хабарі танками World of Tanks

Суд Пермського гарнізону визнав 25-річного начальника їдальні місцевого військового інституту внутрішніх військ МВС Росії винним в шахрайстві. Старший лейтенант вимагав з першокурсників гроші за замовчування їх проступків. Офіцер припинив переслідувати курсантів після того, як один з них сплатив йому покупку танка в World of Tanks.

Про це повідомляє Lenta.ru.

Військові слідчі з’ясували, що старший лейтенант шантажував курсантів двічі. У першому випадку він зауважив, як один з першокурсників курить, пригрозив йому відрахуванням, після чого попросив за своє мовчання 2,8 тисячі рублів.

Другого новачка офіцер налякав тим, що розповість, як хлопець розмовляв по мобільному телефону в недозволений для цього день. Приховування цього факту начальник їдальні оцінив в 3 тисячі рублів. На ці гроші він просив купити йому танк в World of Tanks.

Відносно військового заведено кримінальну справу за двома складів злочину за статтею «Шахрайство». Він визнав свою провину, повернув студентам гроші, виплатив штраф 50 тисяч рублів, після чого кримінальне переслідування відносно нього припинили в зв’язку з амністією, розповів керівник військово-слідчого відділу управління Слідчого комітету по Пермському гарнізону Сергій Афанасьєв. Після того, що сталося офіцера перевели на службу на Північний Кавказ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:19 :41