Новини » Суспільство 29 лютого, 2016, 1:20
Я завжди відстоювала право бути українкою, – Ада Роговцева

Відома українська актриса, народна артистка України Ада Роговцева розповіла, як їй довелося покинути студію на одному з телеканалів в Росії через те, що її назвали російською актрисою.

Про це Роговцева повідомила в інтерв’ю Вечірньому Києву.

Ада Роговцева: про війну, милосердя і ставлення росіян до українців

«Росіяни, які весь час називали себе нашими «братами», зараз не сприймають нас за людей. Колись на одному з російських телеканалів ведучий, ймовірно, вважаючи, що робить мені велику честь, назвав мене провідною російською актрисою. Я виправила його, сказавши, що завжди була українською актрисою, яка іноді працює в Росії. Він ніяк не міг з цим погодитися, просто не сприймав серйозно таку заяву, і я зупинила запис і пішла зі студії», – розповіла Роговцева.

«До речі, на всіх зустрічах з російськими глядачами я завжди наголошувала, що я – українська актриса, і просила з повагою ставитися до моїй Батьківщині – України, на що вони завжди казали: «Та ну, кинь, ти ж наша!» – додала актриса.

«Росіяни не можуть зрозуміти, що ми – різні, що можемо бути незалежними від них. Це для мене найбільше розчарування», – зазначила вона.

Нагадаємо, раніше народна артистка України Ада Роговцева заявила про те, що в Росії проти неї порушили кримінальну справу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 06:01 :39