Новини » Світ 26 лютого, 2016, 10:49
У Вільнюсі розпочався 17-й книжковий ярмарок: українські заходи відвідала Даля Грібаускайте

У четвер, 25 лютого, у столиці Литви розпочався 17-й Вільнюський книжковий ярмарок. Заходи української програми відвідали президент Литви Даля Грібаускайте, прем’єр-міністр Литви Альгірдас Буткявічюс та Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський.

Про це повідомляється на сайті Форуму видавців.

Як зазначається, Даля Грібаускайте відвідала майстер-клас від Романи Романишин та Андрія Лесіва з творчої майстерні «Аґрафка» для дітей, серед яких було багато переселенців зі Східної України, а після цього поспілуквалась з українською делегацією.

Стенд «Книги з України» відвідав прем’єр-міністр Литви Альгірдас Буткявічюс та Посол України в Литві Володимир Яценківський.

Серед учасників стенду «Книги з України» – видавництва зі Львова, Києва і Харкова.

17-й Вільнюський книжковий ярмарок планують також відвідати відомі письменники з України – Маріанна Кіяновська, Ірина Цілик, Андрій Курков, а також Сергій Лойко, фотокореспондент видання Los Angeles Times та автор книги «Аеропорт» про війну на Донбасі.

У складі української делегації у Вільнюсі – президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, який зустрінеться з представниками Міністерства культури Литви, Литовського інституту культури та Асоціації видавців Латвії, щоб підписати угоду про співпрацю.

В українській програмі на Вільнюському книжковому ярмарку – зустрічі з письменниками, автограф-сесії, майстер-класи, кінопокази, а також дискусії за участі українських та литовських авторів, видавців, журналістів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 05:45 :45