Новини » Регіони 26 лютого, 2016, 12:59
На Закарпатті словацькі та українські прикордонники вчилися спільному патрулюванню
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ

Українські та словацькі прикордонники проводять комплекс спільних заходів щодо протидії протиправній діяльності на ділянці кордону між Україною і Словаччиною.

Для  удосконалення практичних навичок та теоретичних знань у відділі прикордонної служби «Ужгород» відбулися навчання зі спільного патрулювання, його  проводили представники поліції Словаччини, – повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

До тренінгу залучалися 10 українських та 16 словацьких прикордонників. Під час теоретичної частини словацькі правоохоронці розповіли українським колегам про основні положення Шенгенського права, а також про завдання та повноваження спільних прикордонних нарядів. Разом з тим, вони схематично показали, які дії повинні вживати спільні патрулі під час перевірки документів та огляду транспортних засобів.

У практичній частині представники суміжної держави наочно продемонстрували дії при виявленні підозрілих осіб або правопорушників.

У свою чергу, українські прикордонники поділились досвідом зі словацькими колегами щодо патрулювання та надання першої медичної допомоги при різних видах поранень.

У подальшому такі навчання по обміну досвідом будуть продовжуватися.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 16:26 :20