Новини » Економіка 25 лютого, 2016, 10:01
У пункті пропуску «Краковець-Корчова» затримали партію контрабандних айфонів

24 лютого працівники Львівської митниці ДФС затримали чергову партію сучасних мобільних телефонів.

Про це 25 лютого повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

Як повідомляється, 24 лютого у зону митного контролю пункту пропуску «Краковець-Корчова» з Республіки Польщі прибув легковий автомобіль на польській реєстрації, яким керував громадянин України. Для перетину кордону він обрав смугу руху «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені заборони чи обмеження.

Під час візуального огляду автомобіля у працівників митниці виникла підозра про наявність в автомобілі таких товарів. Автомобіль було скеровано в зону поглибленого огляду. Там в конструктивних порожнинах під обшивкою передніх сидінь транспортного засобу митники знайшли 10 телефонів марки «I-Phone 6 S».

Таким чином громадянин намагався перемістити через митний кордон України товар, який відповідно до ст. 197 МК України та Постанови Кабінету Міністрів України № 436 від 21.05.2012 року (Додаток 12), є обмеженим до переміщення через митний кордон України. Також він вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю з використанням способів, що утруднюють виявлення товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Товар вилучено. Справу скеровано до суду.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 17:06 :23