Новини » Львів 25 лютого, 2016, 16:23
У Львівському госпіталі бійців АТО безкоштовно консультують юристи

10 та 17 лютого фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області надавали юридичні консультації військовослужбовцям – учасникам АТО у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Про це повідомляє відділ організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Регіонального центру.

Зокрема, на запитання бійців відповідали адвокати Надія Маріловцева і Руслана Юхименко.

Як зазначають фахівці Центру, учасників антитерористичної операції найчастіше консультують щодо питань, пов’язаних із оформленням їхнього статусу, отриманням житла, виділенням земельних ділянок для будівництва, питаннями грошового забезпечення та компенсацій. Також військовослужбовці нерідко цікавляться питаннями проведення військово-лікарських експертиз, що регулюються наказом Міністерства оборони України «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних силах України». Упродовж січня – лютого у консультаційний пункт звернулося 23 особи.

Важливим для учасників АТО є те, що за необхідності звернення до суду Центр призначає адвоката з системи безоплатної правової допомоги.

Працівники та адвокати центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги усвідомлюють, наскільки військовим важливо чітко знати та розуміти, які пільги передбачені для них законодавством України. Зокрема, серед військовослужбовців розповсюджено «Пам’ятку військовослужбовця», що розроблена ГО «Юридична сотня» та видана за сприяння Благодійного фонду «Центр допомоги».

Нагадаємо, 20 січня 2016 року з метою створення можливостей для надання безоплатної правової допомоги учасникам антитерористичної операції, що перебувають в лікувальних закладах, розпочав свою роботу мобільний консультаційний пункт у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, що знаходиться у Львові на вул. Личаківська, 26.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 14:30 :40