четвер, 25 лютого, 2016, 14:33 Львів
У Львівській міській раді буде на 82 чиновники більше, – сесія
Львівська міська рада. Фото: Микола Тис/ZIK
Львівська міська рада. Фото: Микола Тис/ZIK

Депутати Львівської міськради на сесії 25 лютого внесли зміну до своєї ухвали від 06.07.2006 №94 та від 08.07.2010 №3704, збільшивши чисельність виконавчого корпусу ЛМР на 82 людини.

За відповідну ухвалу проголосувало 45 депутатів.

Як пояснила начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич, Львівська міська рада виконуватиме додатковий перелік адміністративних послуг. Сюди належить реєстрація речових прав на нерухоме майно, видача довідок з Державного земельного кадастру, виконання функцій зведення реєстру територіальної громади (приписка, виписка працівників). Також міськрада буде здійснювати видачу українських і закордонних паспортів. Відповідно до цього депутати збільшували чисельність виконавчих органів на 82 людини.

Крім того, по двоє людей надали у Центри надання адміністративних послуг.

«У м. Винники, Брюховичах і Рудному немає Центрів надання адмінпослуг. Для забезпечення цієї діяльності нам потрібно 106 осіб: 70 людей – на Центри надання адмінпослуг, 36 осіб – на управління державної реєстрації», – пояснила Пайонкевич.

Депутат Андріян Гутник обурився, що постійно йдеться про збільшення штату Львівської міськради: «Міський голова постійно каже, що ми зменшимо загальну кількість чиновників міської ради. Але натомість лише роздуваємо міський бюджет».

На це Г. Пайонкевич зазначила, що структура міськради змінилась: «За минулий рік нам додали Інспекцію архбудконтролю, Реєстраційну службу, передали повноваження з надання адмінпослуг, реєстрації мешканців».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-26 09:26 :35