Новини » Львів

Ще два будинки у Червонограді розпочали процес створення ОСББ

На сьогодні у Червонограді зареєстровано три ОСББ і два у м. Соснівка, що підпорядкована Червоноградській міській раді.

«У Червонограді зголосилися створити ОСББ мешканці ще двох будинків,  повідомив заступник міського голови Дмитро Балко. – Крім того, у місті є кілька кооперативних будинків, які функціонують як юридичні особи. Однак, до 1 липня їм також слід визначитися з формою правління та створити ОСББ». Про це повідомив власкор ІА  ZIK.

Про процедуру створення ОСББ, зміни законодавства, усі «за» і «проти» обговорювали у Червонограді на відкритій спеціальній нараді в Червоноградській міській раді, куди запросили керівників комунальних підприємств, голів  місцевих ОСББ та голову правління Всеукраїнської асоціації з питань енергозбереження Романа Співака.

Присутні обговорювали особливості управління багатоквартирними будинками, енергозбереження та енергоефективність, Закон України №417 «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Адже, до 1 липня 2016 року усі мешканці багатоповерхівок мають визначитися, яким чином здійснюватимуть управління будинками: об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку, призначенням управителя, який здійснюватиме функції на підставі договору, та самоуправлінням.

Якщо власники квартир будинку не домовляться між собою і не визначаться з варіантом до 1 липня цього року, то міська рада проведе конкурс, на якому призначать їм управителя.

 

Loading...