Новини » Світ

У Франції заявили, що безвізовий режим для України залежить від боротьби з корупцією

Глава Міністерства закордонних справ Франції Жан-Марк Еро заявив, що введення безвізового режиму в Україні залежить від успіхів проведеної українським урядом боротьби з корупцією.

Про це Жан-Марк Еро сказав під час спільного візиту в Київ з керівником МЗС Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером, – повідомляє DW.

Голови МЗС Німеччини та Франції Франк-Вальтер Штайнмаєр (ліворуч) та Жан-Марк Еро

«Від вашого просування на шляху боротьби з корупцією буде залежати введення безвізового режиму з ЄС. Те ж стосується і МВФ», – заявив Жан-Марк Еро.

Штайнмаєр наголосив на важливості продовження розпочатих в Україні реформ.

«Ми не говоримо Україні, яким чином рухатися вперед (...) Але всім нам потрібно керівництво держави, здатне до дій і рішень», – сказав німецький політик.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Україна зробила великі успіхи в напрямку подолання корупції у вищих ешелонах влади, а також на великих державних підприємствах.

Вчора Арсеній Яценюк на зустрічі з міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайєром та новопризначеним міністром закордонних справ і міжнародного розвитку Франції Жаном-Марком Еро заявив, що Україна виконала всі необхідні кроки для запровадження безвізового режиму.

 

Loading...