Новини » Суспільство

Джемілєв переконаний, що Джамала гідно виступить на Євробаченні

Мустафа Джемілєв. Фото: Борисовська Світлана/УНІАН

Джамала гідно представляти Україну на Євробаченні-2016.

Про це написав у Фейсбуці лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

«Це перемога! Тисячі кримських татар спостерігали за ходом фіналу національного відбору до конкурсу Євробачення, що проходив в Києві. З Криму не можна було відправити свій голос, і тому було одне прохання – проголосувати за кримців з материка. Впевнений у тому, що Джамала гідно представить нашу країну на Євробаченні. Вірю, що про «1944» знатиме весь світ. І бачу, що українці – на вірному шляху. Крим – це Україна! Слава Україні!».

Нагадаємо, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці у Фейсбуці написав, що голосування за представника України на пісенному конкурсі Євробачення продемонструвало, що українці розумніші за політиків.

Як повідомлялося, Україну на Євробаченні-2016 представлятиме Джамала з піснею «1944». Це стало відомо за результатами фіналу Національного відбору пісенного конкурсу «Євробачення-2016».

Судді: Андрій Данилко, Руслана та Костянтин Меладзе, – поставили найвищі бали Джамалі (5) та групі The Hardkiss з піснею «Helpless» (6).

Натомість глядацьке голосування за результатами підрахунку 382 тисяч смс поставило на перший рядок Джамалу (6 балів) і The Hardkiss (5).

Таким чином, обидва учасники набрали по 11 балів, але глядацьке голосування, за умовами конкурсу, має перевагу.

 

Loading...