Новини » Суспільство

Аблятіф про перемогу Джамали: Україна усвідомлює величину трагедії народу Криму

Рустем Аблятіф. Фото: ZIK

Це велика радість, що кандидатуру Джамали на участь у Євробаченні підтрималаУкраїна загалом. Український народ усвідомлює величину трагедії корінного народу Криму.

Про це сьогодні, 22 лютого, заявив голова ради кримської ГО «Інститут громадянського суспільства», кримський, український громадський діяч, експерт з питань етнополітики Рустем Аблятіф, коментуючи перемогу Джамали у національному відборі на участь у пісенному конкурсі «Євробачення».

Він зазначив, що для нього це є великою радістю.

«Я дружу з її родиною. Ми з її батьком здійснювали паломництво. Знаю і її маму, і її. Джамала входила у моє земляцтво у Києві. Я водив її, коли вона була студенткою, на різні концерти. Вона виступала на наших різних святах, коли вчилася у консерваторії», – розповів Рустем Аблятіф.

Він також наголосив, що дуже радий, адже кандидатуру Джамали підтримала Україна загалом, «що український народ усвідомлює величину трагедії корінного народу Криму».

«Джамала – яскрава і оригінальна особистість. Її спів такий же. Відчувається,що пісня дуже емоційна. Вона вклала свої переживання та емоції туди. Мені дуже подобається, що вона співає від душі», – зазначив активіст.

Нагадаємо, Джамала стала лідером голосування у фіналі національного відбору на участь у пісенному конкурсі «Євробачення» з результатом 12 балів.

За право представляти Україну на «Євробаченні» Джамала боролася на рівні з гуртами The Hardkiss, Brunettes Shoot Blondes, «Неангели», Pur:Pur і SunSay. Гурт The Hardkiss опинився на другому місці з результатом 10 балів.

Джамала виступатиме з власною композицією під назвою «1944», присвяченою темі репресій сталінського режиму проти кримськотатарського народу – депортації 1944 року.

 

Loading...