Новини » Події

Проти Джамали розпочали психологічну війну, – Чубаров

У російських ЗМІ, а також в підконтрольних Москві ЗМІ на територіях інших держав, «розв’язана справжня психологічна війна, спрямована на приниження Джамали».

Про це повідомив Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у Facebook.

«Російські шовіністи – від невідомих обивателів до потворних московських політиків – у жаху від того, що переможцем «Євробачення-2016» може стати українська/кримська виконавиця Джамала», – зазначив Чубаров.

Він нагадав, що громадяни України, жителі Криму, окупованого Росією, не зможуть 21 лютого брати участь у голосуванні на національному фінальному відборі «Євробачення – Україна» і закликав українців голосувати за Джамалу.

«Вжиті мною і моїми колегами зусилля, щоб забезпечити голосування жителів окупованого Криму не увінчалися успіхом. Російські кампанії, що забезпечують телефонний зв’язок в окупованому Криму, відмовили у проведенні голосування жителями Криму. У зверненнях, одержуваних мною з Криму, громадяни України – люди різних національностей, просять мене, щоб я від їх імені закликав усіх, хто живе на материковій Україні, проголосувати 21 лютого 2016 роки за Джамалу – безперечну фаворитку серед конкурсантів фінального відбору», – зазначив Чубаров.

Фінал національного відбору відбудеться 21 лютого. За підсумками глядацького та суддівського голосування буде визначено співака, який представлятиме Україну на «Євробаченні-2016».

Loading...