Новини » Львів 19 лютого, 2016, 14:53
На базі Навчального центру НГУ в Золочеві започаткують пілотний проект за стандартами НАТО

Навчальний центр НГУ, що дислокується в м. Золочів, відвідав командувач Національної гвардії України, генерал-лейтенант Юрій Аллеров, котрий ознайомився із пілотним проектом, що започаткований у Навчальному центрі НГУ, метою якого є підготовка оперативних підрозділів Національної гвардії України відповідно до стандартів країн НАТО.

 Були проведені зустрічі із командуванням, інструкторами Навчального центру, які передають курсантам досвід, набутий у боях та в ході навчань за різними міжнародними програмами.

Також командувач НГУ ознайомився із програмою навчання підрозділів оперативного призначення, оглянув матеріально-технічну базу, що використовується на заняттях з тактичної, вогневої, інженерної та медичної підготовки, військове стрільбище, штаб підрозділу тощо. Про це сьогодні, 19 лютого, повідомив власкор ІА ZIK з посиланням на майора НГУ Романа Сидоровича.

У рамках робочого візиту відбулася зустріч із міським головою Золочева Ігорем Гриньківим і начальником Золочівського відділу НП підполковником Андрієм Мархонем. У ході розмови визначені шляхи співправці Національної гвардії та міської влади щодо вирішення питання забезпечення житлом військовослужбовців НГУ і членів їхніх сімей.

На завершення свого перебування командувач НГУ надав вказівки щодо корегування програм навчання, вдосконалення навчальної бази та започаткування в Навчальному центрі пілотного проекту інституту сержанта.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 07:33 :39