Новини » Події

У Москві і Підмосков’ї евакуювали низку великих супермаркетів

У Москві і Підмосков’ї поліція евакуювала низку великих супермаркетів після отримання повідомлень про загрозу теракту.

Про це повідомляє ВВС.

Полиция у

Офіційно ці повідомлення наразі не коментують, але кореспонденти видання підтверджують, що евакуйовано, як мінімум, магазин «Ашан» на станції метро «Університет» і торговий центр «Мега» в Хімках.

Крім того, на платформах столичного метрополітену чергують посилені наряди поліції. У соціальних мережах також багато повідомлень про евакуацію супермаркетів.

Джерело агентства ТАСС стверджує, що загалом із торгових центрів евакуювали як мінімум 10 000 покупців. Зокрема, на вулицю вивели відвідувачів і персонал усіх дев’яти магазинів «Ашан».

За даними Інтерфаксу, на можливу наявність бомби перевіряють також будівлю адміністрації президента Росії. Також евакуйовані відвідувачі ГУМа, будівля перевіряють кінологи.

Анонімні повідомлення про мінування різних будівель в Москві надходять регулярно і, як правило, не підтверджуються. У той же час зазвичай такі повідомлення не носять настільки масового характеру.

Зокрема, минулого тижня було евакуйовано три торгові центри – «Афімолл-сіті», «Атріум» і «Білу дачу» на МКАД. Ні в одному з них вибухових пристроїв не виявилося.

 

Loading...