live
Новини » Львів

У Дрогобичі за Героями Небесної сотні відслужили панахиду

У Дрогобичі за Героями Небесної сотні відслужили панахиду

Сьогодні, 18 лютого, у Дрогобичі другий день вшановують пам'ять Героїв Небесної сотні.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на головного спеціаліста з питань внутрішньої політики міськвиконкому Лесю Ясюру.

Міський голова Тарас Кучма хвилиною мовчання відкрив сьогоднішнє засідання виконкому. Щогодини на площі про трагічні події на Майдані перехожим нагадувала мелодія «Пливе кача».

Відтак, як і було заплановано, о 16.00 у мармуровій залі Ратуші відбулася фотопрезентація подій 19-20 лютого 2014 року. Присутні не без сліз переглядали моторошні кадри кривавого розстрілу, який забрав життя трьох синів дрогобицької землі.  

Були у фотодобірці і світлини, на яких зафіксовано, як допомогу пораненим надавав міський голова Тарас Кучма.  З помітною емоційною напругою він виступив у скорботній залі Ратуші, зазначивши, що ті спогади і переживання для нього дуже важкі. 

Скорботну естафету перебрало студентське тріо Дрогобицького державного музучилища ім. В. Барвінського, виконавши глибоко ліричну посвяту Героям Небесної сотні.

З мінорною літературною композицією виступила учениця ЗОШ № 2 Катерина Маліш.  

Сліз і глибокого душевного жалю не скривав ніхто із зібраних у залі, коли звучала пісня у виконанні дрогобицького барда, патріотки і волонтерки Лілії Кобільник.

О пів на п’яту працівники Ратуші із запаленими лампадками долучилися до громади біля пам’ятного знаку Героям Небесної сотні на фасаді Кафедрального собору Пресвятої Трійці. Панахиду за новітніми героями України відслужив єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владикаГригорій (Комар). 

 У Дрогобичі за Героями Небесної сотні відслужили панахиду
У Дрогобичі за Героями Небесної сотні відслужили панахиду

 

Loading...