Новини » Події

Семенченко злив у соцмережі план виходу з Дебальцевого і має за це відповісти, – блогер

Українські військові, які вийшли з Дебальцеве. Фото: ZIK/EPA/ANASTASIA VLASOVA

Семен Семенченко злив у соцмережі таємний план виходу сил АТО з Дебальцевого, що створило величезні ризики для армії та всієї Україна.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав блогер Богдан Карпенко.

Він процитував частину фільму про Дебальцеве, де йшлося про вихід з оточення:

...у соціальній мережі на сторінці одного з народних депутатів було опубліковано цілком таємний план операції. Це створило величезні ризики для армії та всієї України.

Порошенко: «І це шок був не тільки для керівництва Збройних сил, але і для мене. Бо це значно послаблює. Чи встигнемо переорієнтуватись? Чи встигнемо додати нові маршрути? Чи встигнемо дати відведення? Це життя! Це жах!»

Муженко: «І нам прийшлось змінити деякі маршрути, хоча не всі підрозділи пішли по тим зміненим маршрутам – деякі здійснювали вихід по тим, які були озвучені чи оприлюднені через Фейсбук.

«Депутат, про якого йде мова, – Семен Семенченко-Грішін. Я дуже чекаю, коли його почнуть судити. Я щиро бажаю цій тварюці, яка досі видає себе за героя-добровольця, відповісти за всі біди, які вона натворила, за всі зливи інформації, за всю паніку, за всі провокації, за крадіжки грошей, які передавали люди. І дуже сподіваюсь, що суд обере йому максимальне покарання», – зазначив Богдан Карпенко.

 

Хочу процитувати частину фільму про Дебальцевеhttps://www.youtube.com/watch?v=H4PuT8c6uV0&...

Опубликовано Богданом Карпенко 17 февраля 2016 г.

 

 Loading...