Новини » Політика 18 лютого, 2016, 0:25
Позачергові парламентські вибори відбудуться восени, – нардеп

Наступні позачергові вибори відбудуться вже восени.

Про це у Facebook пише народний депутат Верховної Ради України Борислав Береза.

«Вчора в парламенті була проведена політична гра. Переможцями в ньому стали українські олігархи, які є власниками політичних проектів. Хоча, як на мене, то це навіть не гра, а політичний спектакль. Тепер можна зробити 5 висновків.

1. Головний політичний актив олігархів – це Яценюк. Після того, як підконтрольні їм фракції відмовились голосувати за відставку Кабміну можна з упевненістю сказати, що він явно захищає їх інтереси. Якщо б він їм заважав, то їх політпроекти голосували за його відставку. А так «договорняки» перемогли.

2. Коаліції більше немає. І в цьому можна буде переконатися найближчим часом. Голосування за урядовим законопроектам будуть зриватися. А робота ВР стане чисто номінальною. Більше того, тепер негатив суспільства буде направлятися адресно усіма, хто не в коаліції, на її членів і перебування в коаліції стане токсичним.

3. Позачергові вибори будуть восени і на них політсила прем’єра набере стільки, що ні в якій парламент не пройде. Народний Фронт RIP. Це тепер чужорідний фронт обслуговує інтереси себе, Яценюка і олігархів. Маски зірвано.

4. Депутатів використовували. Брудно, бридко і обачливо. Використовували в основному тих, хто вперше прийшов у парламент, не набив руку в політичних інтригах і мислить державними інтересами, а не особистими вигодами. Все зробили по цитаті покійного класика української політики «Розвели, як кошенят. Оцініть красу гри». Ми це запам’ятали. Зробимо висновки. Не можна сідати за один стіл з шулерами.

5. Тепер слово за громадянським суспільством і в тій чи іншій мірі воно щось скаже. Але суспільство змінилося. Люди стали бідніші, зліше, агресивніші і менш терпиміші. А ще на руках сотні тисяч незареєстрованих одиниць зброї. І не тільки короткоствольної. Люди не спустили пар, як того хотіли тіньові сценаристи вчорашнього спектаклю. У будь-який момент терпіння може лопнути і заговорить вулиця. І цей фактор поламає всі сценарії, зруйнує всі плани і змете будь-які політичні ігри з політкарти України.

 

Вчера в парламенте была проведена политическая игра. Победителями в ней стали украинские олигархи, которые являются собс...

Опубліковано Бориславом Березою 16 лютого 2016 р.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 23:28 :33