Новини » Львів 16 лютого, 2016, 16:39
У Дрогобицькому районі розчистять русла річок, де можливе підтоплення територій

Про готовність сил цивільного захисту району до пропуску льодоходу, повені та паводків та проведення обстеження на річках підмостових створів автомобільних мостів і невідкладного вжиття заходів щодо їх розчищення йшлося на черговому засіданні Дрогобицької районної комісії з питань ТЕБ і НС.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Вирішено створити комісію, в склад якої будуть включені представники філії «Дрогобицький райавтодор», управління водного господарства та сектору з питань ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації, яка проведе огляд ділянок русел річок, де з досвіду минулих років, можливе підтоплення територій.

Окрім цього, з метою організації належної взаємодії з сільськими та селищними радами та виконання рішень обласної та районної комісій ТЕБ і НС щодо безпечного пропуску льодоходу, вирішено закріпити за проблемними населеними пунктами району, які потрапляють в прогнозовану зону підтоплення, відповідальних осіб з числа працівників райдержадміністрації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 12:28 :57