понеділок, 15 лютого, 2016, 5:50 Київ
У Києві 80% вищого керівництва поліції не пройшли переатестацію, – Деканоїдзе

Деканоїдзе розповіла про результати атестації в Києві МВС України. Більшість офіцерів вищої та середньої ланки керівництва столичної поліції звільнені в результаті атестації. Усього ж у Києві та області атестації пройшли 13015 поліцейських.

Про це заявила глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе, – повідомляє Дзеркало Тижня.

«За підсумками переатестації в Києві звільнено 80% керівництва вищої ланки та 70% керівництва середньої ланки. По області ці цифри складають 60% і 40% відповідно», − уточнила Деканоїдзе. Всього ж, за словами голови НПУ, посад позбулися 13% всього складу поліції Києва і 19% в області. Також Деканоїдзе анонсувала відкриття всеукраїнського колл-центру 15 лютого та запуск патрульної поліції в українських містах до 29 червня.

11 грудні в Києві розпочав роботу Центр рекрутингу Національної поліції України. У його роботі беруть участь як співробітники МВС, так і представники громадянського суспільства. Атестацію повинні пройти всі міліціонери, які бажають продовжити службу в лавах НПУ.

Співбесіду мають право проходити працівники, які успішно склали тести на логіку та знання законодавства. 4 грудня голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе повідомила, що всі претенденти на керівні посади в Національній поліції та слідчі в обов’язковому порядку піддадуться перевірці на поліграфі та пройдуть співбесіду. Деканоїдзе розповіла, що переатестація співробітників Національної поліції Києва та Київської області завершиться до кінця 2015 року, потім пройдуть атестацію співробітники Нацполіції Львова та Хмельницького, процес переатестації по всій Україні завершиться за півроку.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 01:43:38