неділя, 14 лютого, 2016, 5:14 Спорт
У чоловічій естафеті 8-го етапу КС-15/16 з біатлону українці фінішували сьомими

Чоловіча збірна України з біатлону не змогла поборотися на нагороди на восьмому етапі Кубку світу-15/16 в американському Преск Айлі. Наша команда у складі Сергія Семенова, Артема Прими, Дмитра Русинова та Олександра Жирного показала сьомий результат.

  

Старт для нашої команди видався непоганим. Сергій Семенов обійшовся на кожному з рубежів одним запасним патроном і свій відрізок пройшов шостим, всього в десяти секундах від другого місця. Лідер перегонів, німець Ерік Лессер далеко відірвався від переслідувачів, пише офіційний сайт Федерації біатлону України.

Потім настала черга Артема Прими, і на другому етапі складнощів у стрільбі було дещо більше. Але Артем, нехай і не бездоганно, але досить впевнено закривав мішені, кожен раз використовуючи два зайвих постріли.

При цьому на останньому колі він поборовся з білорусом Дмітрієм Дюжевим і передав естафету восьмим. До цього моменту Андреас Бірнбахер вже втратив лідерство збірної Німеччини, а вперед на півхвилини (!) вирвалася команда Швейцарії, в якій дивовижну готовність продемонстрував Беньямін Вегер.

Третій етап додав інтриги гонці – Швейцарія прогнозовано випала з числа лідерів, а на перші позиції вийшли норвежці та росіяни, яких представляли Йоханнес Бьо і Дмітрій Малишко.

В українській естафеті дебютував Дмитро Русинов, для якого ця гонка стала всього четвертою в нинішньому сезоні на етапах Кубка світу. Але до цього наш спортсмен отримав хороший, в тому числі переможний, естафетний досвід на Кубку IBU, що допомогло і сьогодні. Скориставшись сумарно трьома запасними патронами, Русинов підняв команду ще на одну позицію – перед останнім етапом Україна стала сьомою.

На фінішному відрізку у нас також був дебютант: Олександр Жирний вперше був випробуваний в ролі фінішера. І вже на «лежці» він серйозно змусив похвилюватися вболівальників. Єдиний раз за гонку команда стала на межі штрафного кола. Але Жирний впорався з нервами, і з честю вийшов із ситуації «три на три».

На стійці теж було непросто, тому що відразу три команди претендували на те, щоб обійти нашу збірну, але тут все обійшлося одним додатковим, і фінішний відрізок Жирний вже пройшов спокійно.

А перемогла – досить прогнозовано – збірна Норвегії, в якій головну роль зіграли брати Бьо.

Фінішер скандинавської естафети Тар’єй не дав жодного шансу суперникам і на фініші на півхвилини випередив найближчих переслідувачів, якими стали французи.

Найбільш цікава боротьба розгорнулася за «бронзу». Росіянин Максим Цвєтков, що вийшов на останнє коло фаворитом в цьому змаганні не витримав темпу гонки і пропустив на подіум команду Німеччини. А в фінішному створі ледь не залишив росіян і без «дерев’яної медалі», лише після фотофінішу випередивши американця Шона Доерті.

Довідка

Кубок світу-15/16 з біатлону

Восьмий етап. Преск-Айл (США). 11–14 лютого

13 лютого. Чоловіки. Естафета 4х7,5 км

1. Норвегія – (0+7) 1:12:09.8

2. Франція – (0+2) +30.1

3. Німеччина – (0+11) +42.6

4. Росія – (0+7) +48.3

5. США – (0+9) +48.3

6. Італія – (0+12) +1:34.8

7. Україна – (0+13) +2:27.4

8. Білорусь – (3+12) +3:03.1

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 20:18:29