Новини » Спорт 13 лютого, 2016, 16:50
Збірна України з хокею з м’ячем сьогодні зіграє у півфіналі ЧС-2016

В Ульяновську (Росія) сьогодні, 13 лютого, у першій половині дня відбулися матчі 1/4 фіналу Чемпіонату світу з хокею з м’ячем 2016 року серед команд Групи «В».

facebook.com/groups/ukrbandy

Збірна України з хокею-бенді вийшла у півфінал світового чемпіонату / facebook.com/groups/ukrbandy

В останній грі чвертьфінальної стадії збірна України зустрічалася з командою Японії і здолала суперника у серії пенальті – 2:2 (пенальті – 2:1), повідомляє офіційний сайт змагань.

Українські хокеїсти не надто вдало розпочали матч і програли перший тайм з рахунком 0:1. Єдиний гол на 7-й хвилині забив Ген Ісіока.

Втім, вже на самому початку другої 30-хвилинки, на 35-й хвилині капітан «синьо-жовтих» Андрій Марковиченко реалізував 12-метровий і зрівняв рахунок – 1:1.

А на 47-й хвилині все той же Андрій Марковиченко зробив «дубль», також реалізувавши пенальті – 2:1.

Тим не менш, домогтися перемоги в основний час нашій команді не вдалося. Після видалення Сергія Акулова японці виявилися в більшості і за 1 хвилину 10 секунд до кінця гри Юкі Сума зрівняв рахунок – 2:2.

Післяматчева серія 12-метрових ударів завершилася з рахунком 2:1 на користь збірної України.

У півфіналі збірна України сьогодні, 13 лютого, ввечері зіграє з командою Німеччини, яка в чвертьфіналі обіграла збірну Китаю з рахунком 10:5.

Шведський тренер Магнус Альм вивів українців у півфінал Чемпіонату світу / facebook.com/groups/ukrbandy

Картинки по запросу Картинки Хокей з мячом ЧС-2016у Ульяновську

Хокей з м’ячем. Чемпіонат світу-2016. Група «В»

4. Естонія – 3 0 0 3 2–13 (–11) 0

Примітка: збірній Естонії, яка обіграла команду Нідерландів (6:2) та зіграла внічию з Німеччиною (7:7), через участь в цих матчах Алєксандра Савєльєва, який став автором чотирьох і трьох м’ячів відповідно, але не був допущений до змагань мандатної комісією турніру, присуджено технічні поразки з рахунком 0:5. Зустріч другого туру з угорцями, в якій естонці програли з рахунком 2: 3, форвард російського клубу «Кузбасс» з Кемерово пропускав. За повторне порушення після першої технічної поразки рішенням Міжнародної федерації хокею з м’ячем (FIB), збірна Естонія була дискваліфікована.