субота, 13 лютого, 2016, 14:30 Регіони
Щоб врятувати 7-річного сина, родина з Тернопільщини має всього 2 тижні. Потрібна допомога

Термінової допомоги потребує 7-річний Русланчик Кравець із села Хоростків, що на Тернопільщині. Лікарі діагностували у нього передлейкемію. Життя дитини залежить від пересадки кісткового мозку, яку можуть зробити у Польщі. На операцію потрібно 112 тисяч євро. Для родини Руслана сума надто велика, тому батьки просять про допомогу.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Коли Руслану було всього 5 років, у нього виявили пухлину нирки з метастазами, а вже згодом – четверту стадію тромбозу нижньої вени й правого передсердя та метастази в легенях.

За рік хлопчик прийняв 18 курсів хіміотерапії в Києві, йому видалили одну нирку, зробили операцію на серці та легенях. Батьки були впевнені, що вже вилікували сина. Однак, не минуло й року, як дитину атакувала хвороба кісток. 

«Дитина перебуває в нас на стаціонарному лікуванні з діагнозом мієлодиспластичний синдром. Це є досить серйозна хвороба, яка потребує пересадки кісткового мозку тільки від неродинного донора», – зазначила черговий лікар Тернопільської міської дитячої лікарні Наталія Бенцал. 

Пересадку від неродинного донора в Україні не проводять. Польська клініка готова лікувати Руслана, але для операції необхідно 112 тисяч євро.

«Лікар нам повідомили, що ми маємо всього тиждень – два часу. Оскільки другої хіміотерапії дитина вже не витримає. Ми просимо, щоб нам допомогли вилікувати нашого сина й дали йому ще один шанс на життя», – наголосила мати хворого хлопчика Марія Кравець.

Банківські реквізити для допомоги Руслану Кравцю:

«Приватбанк»: 5168 7573 0078 5617 (картка гривнева);

Контактні телефони:
(097) 663 12 60 – мати Кравець Марія;
(097) 149 05 35 – батько Кравець Юрій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:30:31