Новини » Суспільство 12 лютого, 2016, 16:49
У Держкомтелерадіо почали відбір видань до програми «Українська книга»

Експертна рада Держкомтелерадіо розпочала відбір видавничих пропозицій до програми «Українська книга».

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Цього року у Держкомтелерадіо до проекту переліку надійшло 1447 видавничих пропозицій від 134 видавництв на загальну суму понад 333 млн 644 тис. грн. Експертна рада повинна здійснити змістовну, тематичну оцінку книжкових видань та визначити доцільність їхнього випуску за бюджетною програмою «Українська книга».

Цьогоріч на реалізацію програми у Державному бюджеті виділено майже 42 млн грн.

Члени експертної ради обговорили підходи до відбору книг та розподілилися, хто за якими напрямками оцінюватиме подані пропозиції. Зокрема, директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович висловив бажання оцінювати видавничі проекти науково-популярних видань з історії, письменник Григорій Кримчук – проекти дитячих видань.

Голова експертної ради, директор державного закладу «Державна бібліотека України для юнацтва» Георгій Саприкін повідомив, що Українська бібліотечка асоціація закінчує збирати відомості про читацький попит, який теж має бути враховано при реалізації програми «Українська книга».

Із переліком книжкових видань, запропонованих видавцями до випуску за програмою «Українська книга» на 2016 рік, можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо у розділі «Видавнича справа».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 22:07 :14