п'ятниця, 12 лютого, 2016, 20:04 Регіони
На Рівненщині депутати ініціюють недовіру керівнику Нацполіції області

Сьогодні прес-служба Рівненської обласної ради розповсюдила повідомлення під назвою «Обласна рада готова висловити недовіру Сергію Максимову».

Про це інформує власкор IA ZIK.

У повідомленні йдеться про керівника обласного відділення Національної поліції Сергія Максимова.

«Постійна комісія з питань регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією Рівненської обласної ради проголосувала за те, щоб на наступній сесії облради розглянути висловлення недовіри т.в.о. начальнику головного управління Нацполіції в області Сергію Максимову, а також направити звернення міністру внутрішніх справ Арсену Авакову та голові Нацполіції Хатії Деканоідзе з проханням звільнити Максимова з посади.

Таке рішення депутати прийняли через те, що в області зріс криміногенний рівень, не розслідуються скандальні злочини, а натомість Сергій Максимов ігнорує вимоги обласних обранців.

Зокрема, члени комісії запросили керівника обласного управління відзвітувати про роботу Нацполіції в області за минулий рік. Однак на засіданні присутній був заступник т.в.о. начальника ГУ Нацполіції Рівненщини Віталій Заславський. Він пояснив, що його керівник якраз перебуває на засіданні комісії, яка займатиметься переатестацією колишніх міліціонерів. Це викликало невдоволення депутатів, адже, мовляв, Сергій Максимов не має права там знаходитися», – зазначається в повідомленні.

Як повідомив власкору IA ZIKпрес-секретар Рівненської обласної ради Андрій Лобчук, на сьогоднішньому засіданні були присутніми 5 членів комісії. За висловлення недовіри Сергію Максимову проголосували 4 члени комісії.

Нагадаємо, наступна сесія Рівненської обласної ради має відбутися в березні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 10:47 :35