Новини » Економіка 12 лютого, 2016, 3:56
Існують альтернативні способи модернізації і фінансування «Укрзалізниці», – експерт

У прямому ефірі каналу «Україна» глава Комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк розповів що існують альтернативні способи модернізації «Укрзалізниці», альтернативні способи забезпечення фінансування.

Про це повідомляє УНН.

Галасюк підкреслив, що Комітет з питань промислової політики і підприємництва готовий до професійної дискусії з урядом, перевізниками, «Укрзалізницею».

«Ми готові виступити незалежної парламентської платформою для дискусії. Підкреслюю, підвищення тарифів вдарить по українському виробнику, українському експортеру і в кінцевому підсумку вдарить по українському споживачу», – сказав експерт.

Він також прокоментував, що існують альтернативні способи модернізації «Укрзалізниці», альтернативні способи забезпечення фінансування. Це міжнародна фінансова допомога, але тільки в тому випадку, якщо її залучити не на «проїдання», а на розвиток, внутрішні резерви бюджету.

«Сьогодні – за словами міністра економіки – в бюджеті економляться десятки млрд грн за рахунок оптимізації системи державних закупівель. Якщо кошти є, виникає питання: чому не звернути частину з них на модернізаційні проекти, закупівлю нових вагонів, реалізацію масштабних інфраструктурних проектів, які створять попит на продукцію металургійних заводів і т.д.?», – зазначає Галасюк.

За його словами «сьогодні держава повинна не бити по вітчизняній промисловості, а навпаки створювати фундамент для її підтримки, через обґрунтовані тарифи, систему оподаткування і у всіх ключових напрямках».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 23:08 :20