п'ятниця, 12 лютого, 2016, 10:01 Економіка
Дубневичі подали в суд на ZIK, щоб «відбілити» репутацію

Після оприлюднення інформацію про фінансові відносини між ТОВ «Корпорація КРТ» братів Дубневичів та «фірмами-метеликами», компанія позивається до IA ZIK з метою відстояти свої честь, гідність і ділову репутацію.

Йдеться про матеріал IA ZIK «Конверт розпечатано», де було оприлюднено дані журналістських розслідувань про системну діяльність так званих «конвертаційних центрів», організованих у Києві. До діяльності одного з них причетний його ідеологічний натхненник В’ячеслав Стрілковський. За період 2011-2016 років до «Стрілков-центру» входило або входить понад 170 «підприємств-метеликів», які працюють за певною схемою надання послуг із конвертації коштів у готівку або проведення безтоварних операцій з підприємствами, які здійснюють реальну підприємницьку діяльність.

Журналісти виявили, що до оборудок із державними коштами, причетні народні обранці – брати Дубневичі. Йдеться про компанію, засновниками якої вони є – Товариство з обмеженою відповідальністю «Корпорація КРТ» (код платника 37786903), що у Львівській області (юридична адреса с. Зубра, вул. Б.Хмельницького, 144; офіс ТОВ «Корпорації КРТ» вказаний за адресою м. Львів, вул. Ак. Лазаренка, буд. №1).

ТзОВ «Корпорація КРТ», заснована на початку 2000 років, при різних політичних режимах діє за однією й тією ж відпрацьованою схемою: виграє тендери з постачання (ремонту) елементів деталей для залізничних колій. Після виграного тендеру на розрахункові рахунки корпорації братів Дубневичів перераховують мільярди державних коштів від «Укрзалізниці» та її структурних підрозділів. Далі ТОВ «Корпорація «КРТ» укладає договори з «підприємствами-метеликами», які за родом своєї діяльності (КВЕД) не мають жодного відношення до виготовлення деталей, призначених для залізничних колій.

Під час журналістського розслідування серед таких «фірм-метеликів», які мали фінансові стосунки з ТОВ «Корпорація «КРТ», були помічені:

  • ТОВ «Діслав» (код платника 38075051);
  • ТОВ «Фінансово-промислова група» Діоніка» (код платника 38517072);
  • ТОВ «Успіх ЮА» (код платника 38689971);
  • ПП «Хімінвест» (код платника 32424590).

На рахунки цих «фірм-метеликів» ТОВ «Корпорація КРТ» перераховувало, як було повідомлено раніше, десятки мільйонів державних коштів, які (після незаконних схем фінансових маніпуляцій через фірми, що займаються зовнішньоекономічною підприємницькою діяльністю, мережу різних гуртівень, банківські установи) «конвертували» у готівку або перераховували на приватні рахунки. Після завершення «кругообігу коштів», документи для офіційної звітності надсилалися у бухгалтерію ТОВ «Корпорація «КРТ», а проконвертовані кошти, дуже ймовірно, осідали у глибоких кишенях народних обранців – братів Дубневичів.

Після оприлюднення інформаціъ про фінансові відносини між ТОВ «Корпорація КРТ» та чотирма «фірмами-метеликами», керівництво корпорації у Господарському суді Львівської області позивається до IA ZIK з метою відстояти свої честь, гідність і ділову репутацію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 02:02:00