середа, 10 лютого, 2016, 14:09 Регіони
Прикордоннику Білашу присудили 10 років за життя п’ятьох людей. Засуджений не згідний

Десять років за ґратами відсидить волинський прикордонник, який торік навесні збив на смерть п’ятьох людей. Автокатастрофа сталася на шляху Ковель-Ягодин. Легковик, за словами свідків, мчав на великій швидкості. А судмедексперти засвідчили, що чоловік був добряче напідпитку. Та сам водій винним себе не вважає і досі, каже, його підставили.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Дві години суддя зачитував обвинувальний вирок, окрім виплати матеріальних відшкодувань і моральної шкоди родичам загиблих та потерпілим, чоловік отримав найвищу міру покарання за злочин — 10 років за ґратами.

«Звісно буду оскаржувати вирок у апеляційному суді», — заявив після оголошення вироку підсудний Василь Білаш.

Попри  п’ять смертей і два каліцтва родичі обвинуваченого й далі нарікають на вибіркове правосуддя, і твердять про невинуватість Василя Білаша.

«Ми будемо звертатися не тільки в Україні, а й далі в європейський суд. Кінця ще скоро не буде»,— розповіла Марія Білаш, мати засудженого.

«Вважаю, що навіть при повному визнанні вини і частковому відшкодуванні, напевно, міра покарання була б обрана та ж сама. В разі, якщо б були пом’якшуючі обставини, то обрали би м’якшу міру покарання»,— повідомив адвокат, представник потерпілих Віктор Пилипчук.

Батьки загиблих зізнаються: вперше за дев’ять місяців після трагедії зітхнули з полегшенням. Хоча біль від пережитого не вщухає, та нарешті завершилась судова тяганина.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 01:43:56