Новини » Львів 10 лютого, 2016, 17:55
Львів’ян запрошують на «Тет-а-тет» із відомим живописцем

Сьогодні, 10 лютого, у Львівській національній галереї мистецтв ім. Бориса Возницького відкрилась персональна виставка відомого художника Михайла Сидоренка, який представив роботи створені упродовж останніх трьох років.

На відкритті виставки побував репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович.

Михайло Сидоренко був учасником багатьох міжнародних виставок, його роботи охоче купують для приватних колекцій. Його львівська виставка має назву «Тет-а-тет» і є свого роду запрошенням до діалогу із живописцем.

В експозиції картинної галереї представлено понад сотню робіт художника. Здебільшого це пейзажі: французькі міста, італійські острови, тихоокеанське узбережжя Америки – все це автор привіз із своїх подорожей та мистецьких пленерів.

«Ці роботи виконані в стилі імпресіонізму, але створювалися вони експресивним методом. Коли я малюю, то відпускаю себе в свободу творчого акту. Малюю пальцями, пензлями, роблю так, щоб мені було цікаво, щоб отримувати від цього задоволення», – розповів художник.

За словами Михайла Сидоренка, усі роботи, представлені на виставці – це праця останніх трьох років. Є декілька зовсім свіжих картин, створених уже цього року.

«Художник закликає до діалогу зі своїми творами, не випадково виставка має назву «Тет-а-тет». Кожен відвідувач має можливість постояти, вдуматися, відчути ці картини», – зазначила куратор виставки Наталія Крокіс.

Роботи Михайла Сидоренка у Львівській національній галереї мистецтв експонуватимуть упродовж місяця – до 10 березня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 23:23 :01