Новини » Львів 9 лютого, 2016, 10:00
На Сокальщині запобігають ймовірним паводкам

У березні-квітні цього року Сокальське управління водного господарства (Львівщина) проведе невідкладні роботи із запобіганню паводків у селах Сілець (підсипка дамби та насипів) та Добрячин (влаштування насипу).

Про це повідомив сьогодні, 9 лютого, власкор IA ZIK з посиланням на дані Сокальської РДА.

Таким чином на Сокальщині планують захистити від підтоплення 70 домогосподарств.

Довідка IA ZIK.

Нагадаємо, що в Сокальському районі Львівської області затверджено регіональну програму розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річок Сокальського району на період до 2021 року, якою передбачено встановлення прибережних захисних смуг вздовж річок і водойм; розчистки русла, відновлення та розчистка природних водних джерел і струмків.

З метою захисту населених пунктів і сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод в районі діяла програма захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2015 рік, затверджена рішенням сесії Сокальської районної ради №658, від 12.03.2015 р.

Для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, підвищення рівня оперативного реагування на них, своєчасного вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, господарських об’єктів, сільськогосподарських угідь тощо від шкідливої дії льодоходу, повені і дощових паводків створена диспетчерська служба управління. Проводилась підготовка водогосподарських об’єктів до пропуску льодоходу, повені і дощових паводків. У районі за участі управління розроблений «План дій при пропуску весняної повені (паводків) та ліквідації їх наслідків на території Сокальського району».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 08:06 :52