понеділок, 8 лютого, 2016, 21:10 Регіони
У Тернополі звільнять скандального директора училища, який ставив учнів на коліна

Директора Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу та торгівлі Андрія Каплуна, який виховував учнів, змушуючи їх ставати навколішки, таки звільнять.

Справу скандального директора розглядала кадрова комісія в міністерстві освіти.

«Сьогодні засідала кадрова комісія в міністерстві освіти, яка розглядала питання про даного директора, і винесла рішення про звільнення Андрія Володимировича із займаної посади. І з завтрашнього дня він не директор навчального закладу. Він був на засіданні кадрової комісії і при ньому було оголошено рішення», – розповіла телеканалу ІНТБ телефоном директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.

Вона також повідомила, що наразі шукають кандидатуру на посаду виконуючого обов’язки директора.

Як повідомляла IA ZIK, скандал у тернопільському училищі розгорівся через специфічні засоби виховання дітей. Так, наприкінці січня у соцмережах з’явилося відео, на якому видно, як двоє учнів закладу стоять на колінах на лінійці перед однокурсниками. У такий спосіб директор ПТУ вирішив покарати хлопців за паління цигарок.

Стосовно керівника училища слідчі Тернопільського відділення поліції розслідують провадження за ч. 1 ст. 127 Кримінального кодексу України – катування. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 04:30:00