понеділок, 8 лютого, 2016, 14:46 Регіони
У Луцьку через борги погрожують відімкнути тепло і гарячу воду

Через борги ДКП «Луцьктепло», яке забезпечує облцентр Волині гарячою водою та теплом, можуть відключити від газопостачання.

Таким чином під загрозою опиняється опалювальний сезон у місті, – повідомила IA ZIK фахівець зв’язків із громадськістю ПАТ «Волиньгаз» Віталіна Юхименко.

З початку року бюджетні організації та підприємства теплокомуненергетики розрахувались із «Волиньгаз» за доставку газу лише на 5%. Сукупний обсяг боргу сягнув майже 35 мільйонів гривень.

Найбільшими боржниками є підприємства теплокомуненергетики області. За січень заборгованість підприємств ТКЕ становить 18,4 мільйона гривень та 14,4 мільйона гривень попередньої оплати за лютий.

Серед підприємств, які не сплатили за розподіл природного газу важливі для життєдіяльності області установи, від функціонування яких напряму залежить комфорт тисяч волинських сімей. Зокрема це: ДКП «Луцьктепло», ПТМ «Володимир-Волинськтелокомуненерго», КП «Нововолинськтеплокомуненерго» та ПТМ «Ковельтепло».

Найкритичніша ситуація склалась із комунальним підприємством «Луцьктепло», що ставить під загрозу подальше постачання газу на підприємство, що, у свою чергу, може залишити без тепла та гарячої води мешканців Луцька. Ця установа заборгувала найбільшу суму – понад 22 мільйони гривень.

«Окрім цього, саме «Луцьктепло» залишається єдиним підприємством серед усіх боржників, яке із початку нового року не сплатило навіть найменшої частки заборгованості», – розповідає заступник голови правління з обліку та балансів ПАТ «Волиньгаз» Андрій Карпомиз.

Окрім боргів ТКЕ, за розподіл природного газу боргують і бюджетні установи області, сума боргу за січень становить 0,6 мільйона гривень та майже 1,5 мільйона гривень попередньої оплати за лютий 2016 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 02:51:39