live
Новини » Київ 1271

Стали відомі деталі нічної погоні з стріляниною у Києві

Затримані злочинці

Патрульна поліція відкрила вогонь по автівці порушників ПДР, яких було затримано в ніч на 7 лютого після переслідування, керуючись ст.46 закона «Про національну поліцію України».

Затримані злочинці
Затримані злочинці
Один з затриманих злочинців
Один з затриманих злочинців
Місце пригоди
Місце пригоди

Про це на брифінгу 7 лютого розповів глава столичного управління Нацполції Юрій Зозуля, – повідомляє Українська правда.

За його словами, патрульні почали переслідування, супроводжуючи це командами зупинити автомобіль – з Солом’янського району, через Шевченківський, Святошинський, до Голосіївського». Переслідування тривало близько 40 хвилин, протягом руху авто з порушниками не реагувало на вказівки поліції про уповільнення, зупинку та прохання вийти з машини.

«Неодноразово грубо і серйозно порушуючи ПДР, наражаючи на небезпеку громадян та водіїв, машина на певних ділянках дороги, зокрема на бул. Шевченка, рухалася по зустрічній смузі на дуже великій швидкості», – додав Зозуля. 

На під’їзді до Кільцевої патрульні, після кількох попереджень, відкрили вогонь на упередження.

«В авто ніяк не відреагували. Оскільки порушники наражали на небезпеку громадян, патрульні, керуючись ст.46 закона про Нацполіцію, відкрили вогонь по колесах, щоб зупинити авто шляхом пошкодження», – повідомив він.

На це водій також не відреагував та продовжив тікати. Рухаючи у бік н.п. Новосілки, машину порушників розвернуло і поліція змогла її заблокувати.

Під час затримання машина порушників знову почала рух, здійснивши наїзд на одного з патрульних. Внаслідок цього поліцейський отримав поранення ноги.

Доїхавши до вул.Заболотного, машина вилетіла на узбіччя. Двоє пасажирів машини вийшли з авто і здалися, водій почав тікати, його затримали.

У салоні патрульні виявили пасажира, який отримав поранення внаслідок стрілянини. Йому було надано першу медичну допомогу, але поранений помер. 

Зозуля зазначив, що патрульні мали обґрунтовані підстави вважати, що пасажири та водій машини перебувають у стані сильного алкогольного сп’яніння: «Вони сідали у машину з пляшками у руках».

При цьому будь-які відомості про порушників Зозуля оприлюднити відмовився на час проведення слідства та перевірок. 

Відео з місця затримання. УВАГА! На відео присутня ненормативна лексика!

Loading...
Loading...
Loading...