live
Новини » Події 602

Каспаров розповів, коли було закладено фундамент для диктатури Путіна

Російський опозиціонер, чемпіон світу з шахів Гарі Каспаров вважає, що основа для введення диктаторського режиму нинішнього президента РФ Володимира Путіна була закладена ще в 90-ті роки, коли влада вперше продемонструвала зневагу до інституту виборів.

Про це Каспаров заявив в інтерв’ю «Радіо Свобода», – повідомляє Апостроф.

«Коріння путінського авторитарного режиму, який фактично привів країну до однопартійної диктатури, а в підсумку до його особистої диктатури, були закладені ще в 1990-е роки, коли влада реально продемонструвала, що вибори не можуть впливати на конфігурацію цієї влади», – вважає опозиціонер.

«Вже в 1996 році стало абсолютно очевидно, що питання верховної влади в Росії буде вирішуватися не на виборах, а в результаті якихось закулісних змов олігархічних, чиновних і груп силових структур. У підсумку, природно, вся ця конструкція з самого верху поширилася і на вибори місцеві, муніципальні. Уявити собі 10 років тому, що депутата місцевого законодавчого зібрання можна просто виганяти голосуванням, всенародно обраного мера можуть просто знімати ті ж депутати, було неможливо. Тобто практично ми прийшли вже досить до цілісної структури диктаторського плану. На жаль, ніяких варіантів мирного переходу від цього режиму до якоїсь нової конструкції немає», – не тішить себе ілюзіями Каспаров.

Як повідомлялось, російський політолог назвав дату можливого закінчення режиму Путіна.

 

Loading...
Loading...
Loading...