live
Новини » Події 293

Військовий аташе Франції змінив думку про українських добровольців

На базу «Дніпро-1» з робочим візитом приїхав військовий аташе Франції в Україні, полковник Жером Маллар.

Це його перший ознайомчий візит у Дніпропетровськ і в добровольчий підрозділ «Дніпро-1», – повідомляє прес-служба «Дніпра».

Разом з командиром полку, Вячеславом Печененком, він відвідав місце вшанування загиблих бійців, де йому розповіли про бойовий шлях підрозділу.

В казармі, де перебуває особовий склад в перервах між ротаціями, аташе познайомився з побутом та життям бійців, зазначивши, що умови, в яких живуть бійці дуже комфортні, зазначає прес-служба

Побувавши у підрозділі аеророзвідки, він отримав інформацію щодо програм, методів та технічних можливостей конструкторського бюро, завдяки яким спеціалісти розвідки «Дніпро-1» здійснюють польоти над територіями, захопленими ворогом.

Особливу увагу полковник Маллар приділив спілкуванню з учасниками бойових дій і був здивований, що більшість з них до війни не мали військового досвіду і стали на захист країни, коли почалася зовнішня агресія.

Військовий аташе високо оцінив моральний дух та настрій бійців і зазначив, що цей візит змінив його сприйняття про таке важливе для перемоги України соціальне явище, як добровольчий рух.

Loading...
Loading...
Loading...