Новини » Події 5 лютого, 2016, 3:20
Бойовик Захарченко призначив «мером» Горлівки активіста Євромайдану

Новий «мер» Горлівки Станіслав Кім, призначений днями ватажком «ДНР» Олександром Захарченко, виявився активістом дніпропетровського Євромайдану.

Про це повідомляє Vlada з посиланням на колишнього польового командира бойовиків горлівчанина Ігора Безлера, який періодично розміщує повідомлення на сторінці своєї дружини Анжеліки Шутенко-Безлер.

«Кім приїхав на майдан з дніпропетровськими афганцями у тому числі з Тутовым, квартирувалися в афганській сотні... потім в Дніпрі зв’язався з проросійським (союз радянських офіцерів) Марченко, охороняв його мітинги... потім виник конфлікт... можливо за георгіївських стрічечок, що він і його «соратники» зривали... і він зник...потім у Донецьку з’явився...» – написав Безлер.

На доказ своїх слів він розмістив посилання на телесюжет часів революції, в якому дійсно фігурує нинішній «мер» Горлівки Кім.

«Те, що клоун Захарченко (продавець стегенець в генеральській кашкеті і полковницьких погонах, геройськи поранений своїм охоронцем в п’яту там, де бійців ВСУ вже не було) разом з такою падаллю як «Ташкент» у відкриту набиває кишені, гроблячи промисловість ДНР, що наркоту можна купити в будь комендатурі в ДНР, просто зателефонувавши туди і викликати з дозою як повій по телефону, не знає тільки ледачий. А тепер до всього «букету» додається те, що барига – типу глава республіки, почав ставити на посади відвертих ворогів. Ну звичайно, що ще може придумати «вождь молодих «захарОвцев» барига-недоучка, клоун Захарченко» – заявив Безлер.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-24 17:02 :37