Новини » Львів 4 лютого, 2016, 14:28
Садового просять взяти на контроль розслідування нападу на знімальну групу ZIKу
Працівники поліції на незаконному будівництві на вулиці Куліша, 47 у Львові, де напали на знімальну групу телеканалу ZIK. Фото: ZIK
Працівники поліції на незаконному будівництві на вулиці Куліша, 47 у Львові, де напали на знімальну групу телеканалу ZIK. Фото: ZIK

Міського голову Андрія Садового просять взяти на особистий контроль розслідування випадків нападу на журналістів під час зйомок сюжетів про незаконні забудови. Зокрема, йдеться про напад на знімальну групу каналу ZIK 13 січня.

Відповідний запит сьогодні, 4 лютого, озвучив депутат Андрій Шевців.

Шевців зазначив, що за останній місяць у Львові було два випадки за участю забудовників, які погрожували і перешкоджали професійній діяльності журналістам. Зокрема, йдеться про інцидент 13 січня, коли невідомі заблокували знімальну групу програми «Огляд дня» телеканалу ZIK на незаконному будівництві на вул. Куліша, 47.

Як повідомив учасник подій, репортер Євген Міклушка, вони разом з оператором виконували редакційне завдання і проводили зйомку на будівництві на вул. П. Куліша, 47. До них підійшли кілька осіб, які не назвалися, та почали вимагати вимкнути камеру, згодом стали погрожувати журналістам та штовхати їх. Потім невідомі запроторили їх на внутрішнє подвір’я та зачинили замок ззовні.

Репортери телефоном звернулись до правоохоронних органів та повідомили про порушення.

Також Шевців нагадав, що 29 січня погрожували знімальній групі телепроекту «Самопоміч. Пульс міста» під час зйомок про скандальні забудови біля офісу супермаркету нерухомості.

«Такі агресивні дії представників будівельних компаній є незаконними та неприпустимими для Львова. Окрім того, що забудовники порушують встановлені правила будівництва, то ще й здійснюють насильницькі дії та погрожують журналістам», – наголосив депутат.

Він попросив міського голову Андрія Садового взяти на контроль розслідування вказаних інцидентів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 17:43 :51