Новини » Економіка

ВАСУ визнав банк Саші-стоматолога неплатоспроможним

Вищий адміністративний суд України підтвердив правомірність прийняття Національним банком постанови «Про віднесення Публічного акціонерного товариства «Всеукраїнський банк розвитку» до категорії неплатоспроможних» від 27 листопада 2014 року.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» в грудні 2014 року оскаржив до Окружного адміністративного суду м. Києва постанову Національного банку щодо визнання його неплатоспроможним. Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 23 березня 2015 року по справі № 2а-826\18887\14 в задоволенні позову ПАТ «ВБР» відмовлено повністю», – нагадали в НБУ.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 23 квітня 2015 року по даній справі апеляційну скаргу ПАТ «ВБР» залишено без задоволення, а постанову суду першої інстанції – без змін.

«Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 20 січня 2016 року рішення судів першої та апеляційної інстанції залишено без змін», – зазначили у прес-службі.

У зв’язку із застосуванням Радою Європейського Союзу санкцій до єдиного акціонера ПАТ «ВБР» – Олександра Януковича, зокрема щодо замороження активів, з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів цього банку, НПУ у вересні 2014 року прийняв рішення про віднесення «ВБР» до категорії проблемних. 27 листопада 2014 року Центробанк прийняв рішення про віднесення «ВБР» до категорії неплатоспроможних.

 

Loading...