Новини » Львів

У Дрогобичі пільговий проїзд не скасовуватимуть

Як інформує головний спеціаліст з питань інфраструктури відділу економіки виконкому Дрогобицької міської ради Ігор Куцупей, перевізники міста і надалі перевозитимуть безплатно пільгові категорії громадян, незважаючи на те, що кошти їм не будуть відшкодовані.

Про це є домовленість з керівниками транспортних фірм, що обслуговують міські маршрути. Єдине, на чому наголошує Ігор Куцупей, водії просять, щоб пасажири пільговий статус підтверджували посвідченнями, – повідомляє власкор IA ZIK з посиланням на головного спеціаліста з питань внутрішньої політики міськвиконкому Лесю Ясюру.

Нагадаємо, на конференції ЛОО ВГО «Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників» відповідно до рішення представників трудових колективів постановили: рекомендувати керівникам АТП в межах області з 8 лютого до 1 квітня возити безкоштовно лише учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів. Після цього терміну від влади області та держави перевізники очікують вирішення проблеми перевезення пільговиків, рекомендуючи керівництву Львівщини та України надавати адресну допомогу усім категоріям пільговиків. Водночас перевізники наполягають: пільговий проїзд як явище варто скасувати.

Loading...