Новини » Економіка 2 лютого, 2016, 13:39
Для українських підприємців підготували енциклопедію з експорту до країн ЄС

Представництво ЄС у співробітництві з урядовим офісом з питань європейської інтеграції і ТПП України підготувало посібник для українських підприємців, що хочуть експортувати продукцію на ринки ЄС.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Як зазначається, з 1 січня 2016 р. запроваджено поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) між Україною та ЄС. ПВЗВТ створює умови для кращого доступу українських експортерів до ринку ЄС – найбільшого в світі ринку, що охоплює більш ніж 500 мільйонів споживачів.

Нові можливості для українського бізнесу супроводжуються високим рівнем вимог ЄС щодо якості та безпеки продукції, а також конкурентоспроможності цін. У зв’язку з цим консалтингова компанія CTA Economic&ExportAnalystsltd у співробітництві з урядовим офісом з питань європейської інтеграції і ТПП України підготувала компендіум «Енциклопедія з експорту до країн ЄС у рамках ПВЗВТ».

«Компендіум є 1400-сторінковим довідником із правил, регламентів і В2В-можливостей для основних статей експорту України за галузями. Ця книга – є практичним інструментом ознайомлення українських підприємств, що мають намір експортувати продукцію на ринки ЄС з тим, як працюють відповідні інституції, які специфічні вимоги до товарів та як отримати необхідні дозвільні документи тощо», – йдеться у повідомленні.

З електронною версією енциклопедії можна ознайомитися тут.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 20:18 :14