Новини » Львів 1 лютого, 2016, 16:46
У Буському районі вивчатимуть досвід щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО

У Буській РДА відбулася нараданза участю голів місцевих рад, керівників установ і організацій, аби спільно обговорити проблемні питання соціального захисту учасників АТО.

Насамперед, до учасників зібрання звернувся заступник голови райради, керівник районної асоціації учасників АТО Роман Фурда, який розповів про проблемні питання, з якими звертаються учасники АТО.

Голова райдержадміністрації Петро Мороз закликав голів місцевих рад підходити до вирішення питань учасників АТО не лише з правової точки зору, де не прописано багато нюансів їх соціального захисту, але й по-людськи.

«Всебічна допомога учасникам АТО в отриманні земельних ділянок, їх соціальних захист, вирішення інших життєвих питань є першочерговими завданнями усіх  без виключення  органів влади району», – зазначив голова РДА Петро Мороз. Він запропонував вивчити досвід інших районів Львівщини щодо надання земельних ділянок атовцям.

Керівник апарату РДА Євген Кичурчак запропонував провести інвентаризацію земель та їх повний аналіз по району, розглянути можливість створення цілого житлового масиву, де кожен захисник, відповідно до заяви, міг би отримати земельну ділянку під забудову. Про це сьогодні, 2 лютого, повідомив власкор ІА ZIK з посиланням на дані Буської РДА.

В.о.начальника Буського відділу Держгеокадастру Любомир Троць поінформував учасників наради про грошові розміри оформлення земельних ділянок для учасників АТО. Зокрема, було зазначено, що для цієї категорії громадян знижено ліцензованими організаціями у два рази оформлення земельних ділянок під забудову і ведення господарства – до 870 і 1120 гривень відповідно.

Також учасниками наради було запропоновано, аби одноразову матеріальну допомогу, яку надають органи місцевого самоврядування учасникам АТО (1 тис. грн), якраз і використовувати на оформлення документів в отриманні земельної ділянки.

Згодом було розглянуто актуальні питання стану забезпечення харчуванням дітей учасників АТО в ДНЗ та ЗОШ, медичне забезпечення воїнів, встановлення та виділення одноразової грошової допомоги усім атовцям району.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 08:51 :19