Новини » Політика 31 січня, 2016, 22:05
У Київ приїхали спікери парламентів країн Північної Європи та Балтії

В Україну прибули керівники парламентів країн NB8: Швеції, Фінляндії, Норвегії, Ісландії, Данії, Естонії, Латвії та Литви.

Про це повідомила у Фейсбуці народний депутат Ганна Гопко.

«Для України підтримка перевірених друзів вкрай важлива для дотискання Кремля, а також збереження єдності ЄС щодо санкцій через невиконання Путіним своїх зобов’язань», – написала вона.

За словами Гопко, упродовж наступних трьох днів спікери NB8 зустрінуться з Президентом Петром Порошенком, керівником Верховної Ради Володимиром Гройсманом, Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком, громадськістю та очільниками правоохоронних відомств.

«Останнє не випадково, адже саме Швеція, Фінляндія Норвегія, Данія та їхні балтійські партнери Литва, Латвія, Естонія демонструють найвищі стандарти правосуддя та верховенства права в Європейському Союзі і готові поділитися досвідом з українськими колегами», – зазначила депутат.

На її переконання, колективний візит спікерів NB8 є виявом підтримки українських реформ та упевненості в європейській перспективі України.

«Ми вдячні за це нашим північним друзям. Вони підтримували Україну фінансово і політично, приймали наших поранених бійців, готові робити це і надалі», – наголосила Гопко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 08:12 :09