неділя, 31 січня, 2016, 0:30 Події
Джеффрі Пайєтт розкритикував роботу «Міністерства правди» України

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт назвав головні способи протидії кремлівській пропаганді: він вважає, що створення «Міністерства правди» не допоможе у боротьбі із пропагандою Росії.

Про це повідомляє прес-служба посольства США.

Найефективніший шлях – побороти корупцію в Україні та розвивати неолігархічні медіа, які б дотримувались професійних стандартів. Про це Пайєтт сказав 29 січня під час конференції, присвяченій протидії інформаційній війні з боку Росії.

Посол США підкреслив, що гібридна війна проти України має декілька компонентів: економічний тиск, воєнний тиск, політичний тиск та інформаційний. «Ціль Росії – не довести правду. Ціль – заплутати, відволікти, заперечувати, відхилити Україну з правильного напряму – і вивести нас із рівноваги», – вважає Пайєтт

Він пригадав події два роки тому у Криму, коли багато місцевих жителів боялись, що до них прийдуть «фашисти, які захопили владу у Києві»: «Ми думали, що це смішно тоді, але це продемонструвало ту модель, яка пізніше повторилась знову, цю подібну до Геббельса пропагандистську машину Кремль застосовував як частину своєї стратегії проти України».

Пайєтт вважає, що найбільшою помилкою з боку України буде витрачати весь час та енергію на спростування брехні: «Це не фашисти! Про що ви говорите?», – саме таких заяв і очікує Росія.

«Є феномен в психології, який називається віддзеркалювання, коли ви звикаєте просто відображати поведінку вашого опонента. І, на мою думку, це один з ризиків для України. Це велика помилка для української влади, для українських людей, створити фабрику тролів як Санкт-Петербург, фабрикуючи контрпропаганду в соціальних медіа. Це величезна помилка створити «Міністерство правди», яке намагається створити альтернативні історії. Це не шлях до перемоги на цьому інформаційному полі бою», – сказав Пайєтт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 11:48 :51