Новини » Світ 30 січня, 2016, 3:25
У Латвії закриють російськомовний телеканал

Власники єдиного латвійського російськомовного каналу ТВ5 вирішили закрити його. Причина – нерентабельність.

Як повідомляє власник каналу – компанія MTG TV Latvia – ринок російськомовного телебачення в Латвії вкрай насичений, а витрати на виробництво місцевого продукту дуже високі. Каналу доводилося конкурувати з каналами, які ретранслюються з Росії, без підтримки від держави. Тому ТВ5 роками працював зі збитками, і з початку квітня 2016 припинить мовлення, пише ВВС.

«ТВ5 15 років створював якісний інформаційний контент, ми високо цінуємо роботу всього колективу ТВ5. Закриття каналу – болюче рішення, однак заради скорочення збитків це було необхідно», – говорить глава MTG TV Latvia Байба Зузена. ТВ5 входить до п’ятірки найпопулярніших каналів серед російськомовної аудиторії Латвії, поступаючись лише російським Першому каналу, РТР, НТВ та РенТВ.

Зазначимо, що окремі російськомовні блоки існують на багатьох латвійських каналах. Але левова частина їх продукту – державною мовою. Латвійські політики не раз говорили про необхідність розвивати місцеве мовлення російською як противагу не завжди якісній та правдивій інформаційній продукції з Росії.

До речі, нещодавно в Латвії заборонили паранджу. Міністр юстиції Латвії Дзінтарі Расначс підтвердив, що незабаром в Латвії введуть заборону на одяг, що закриває обличчя. Влада відзначає, що нововведена заборона має сприяти забезпеченню громадського порядку, у тому числі і для охорони самих мусульман та їхніх культурних цінностей.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 19:06 :39