п'ятниця, 29 січня, 2016, 15:58 Суспільство
Визначені переможці конкурсу стипендіальної програми Бориса Кауфмана
.
.

Сьогодні, 29 січня, завершився двомісячний конкурсний відбір учасників іменної стипендіальної програми Бориса Кауфмана серед студентів другого курсу економіко-правового факультету та факультету журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету ім. Іллі Мечникова.

Першими стипендіатами програми стали студентки журфаку Христина Петренко, Ольга Пеліван і Христина Шкрябіна. Вони отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 1000 гривень від українського бізнесмена, мецената і видавця національного тижневика «Фокус» Бориса Кауфмана. Іменну стипендію переможці отримуватимуть протягом трьох років, до досягнення ступеня бакалавр, повідомляють організатори.

2
 

«Всіх переможниць об’єднують відмінна успішність, досвід організації та участі в соціальних проектах, величезний потенціал для розвитку особистості, прагнення удосконалювати себе і світ навколо через саморозвиток, реалізацію проектів допомоги нужденним, вміння ставити і досягати поставлених цілей», – каже директор департаменту розвитку та управління персоналом Vertex United Вікторія Черник.

Процес відбору стипендіатів складався з декількох етапів. На початковому етапі студенти повинні були заповнити анкету, детально розповівши про свою участь у наукових олімпіадах та конкурсах, соціальних та волонтерських проектах, написати мотиваційний лист та надати рекомендаційні листи, а також скан залікової книжки.

За підсумками оцінки Експертної ради до другого туру потрапили шість конкурсантів. Ці студенти пройшли персональні співбесіди з директором департаменту розвитку та управління персоналом Vertex United (компанія керує активами Бориса Кауфмана), після чого були визначені три переможці. Крім стипендій, учасники програми матимуть можливість стажуватися в бізнес-підрозділах компанії.

Планується, що програма стане щорічною, і з кожним роком кількість стипендіатів буде збільшуватися.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 18:33 :18