Новини » Події 29 січня, 2016, 12:31
Новостворений кримський батальйон без наказу не піде штурмувати Перекоп, – активіст

Кримський добровольчий батальйон ім. Номана Челебіджихана зараз у процесі формування. До нього мають увійти учасники блокади Криму, а також вояки, які брали участь в АТО чи які зараз проходять службу у ЗСУ і Нацгвардії

Про це в інтерв’ю ІА ZIK заявив активіст «Громадянської блокади Криму» Рустем Аблятіф.

За його словами, глава Меджлісу Рефат Чубаров інформував, що є домовленість з керівництвом МВС про те, що такий батальйон буде створений і включений до складу Національної гвардії України. Зараз це питання вирішується в Києві.

«Неодноразово було наголошено, що цей підрозділ не буде ані мононаціональним, ані монорелігійним. Туди ввійдуть люди різних національностей і віросповідань, але які будуть об’єднані однією метою. І не менш важливо, що в цьому батальйоні мають бути забезпечені умови для проходження служби мусульманами, тобто там буде одночасно батальйонний капелан і батальйонний імам, і їжа буде відповідна», – зазначив він.

За словами Аблятіфа, цей батальйон має бути дислокований на кордоні з Кримом в тому числі й для того, щоб стабілізувати цей неспокійний регіон, куди Росія постійно засилає своїх шпигунів і агентів впливу.

«Звичайно, не йдеться про те, що якщо буде сформований батальйон, то він буде якимось анархістським. Ні, це буде звичайна військова частина, яка буде діяти за статутом збройних сил і буде підкорятися наказам керівництва. І це не означає, що коли батальйон отримає зброю, то він без наказу піде штурмувати Перекоп і звільняти Крим. Але, все ж таки, ми впевнені, що якщо піде процес звільнення Криму, то першими ступити на кримську землю маємо ми», – сказав він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 20:51 :08