Новини » Політика 29 січня, 2016, 10:41
Голови ОДА можуть мати не більше, ніж п’ять заступників, – постанова уряду

Кабінет Міністрів України постановою №29 від 20 січня 2016 року визначив кількість посад заступників голів місцевих державних адміністрацій.

«Головам місцевих державних адміністрацій при вирішенні питань, пов’язаних з призначенням на посади їх заступників, виходити з того, що кількість таких посад не може перевищувати п’яти – у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Харківській, Херсонській обласних державних адміністраціях», – йдеться в постанові українського уряду.

У повідомленні наголошується, що таке обмеження включає також першого заступника і заступника голови – керівника апарату.

В обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях, може бути не більше чотирьох заступників.

Двома заступниками обмежені районні та районні у Києві та Севастополі державні адміністрації, включаючи першого заступника голови.

При цьому кількість посад заступників голів місцевих державних адміністрацій визначається в межах встановленої граничної чисельності, фонду оплати праці працівників і видатків на утримання відповідної місцевої державної адміністрації, повідомляє Інтерфакс-Україна.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 06:58 :07