Новини » Економіка 515

Режим «відкритого неба» в аеропорту «Львів»: похвалитися нема чим

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького. Фото: Микола Тис/ZIK

Проект «Відкрите небо» не став успішним для аеропорту «Львів» у 2015 році.

Про це 28 січня повідомив в.о. директора департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Роман Кокотайло під час звіту про роботу департаменту за минулий рік.

«Для втілення проекту «Відкрите небо» аеропорт «Львів» та Львівська ОДА спрацювали неналежно. Вдалося залучити лише одного перевізника», – повідомив Кокотайло.

Зокрема, як повідомив посадовець, виконання нових регулярних рейсів було започатковано національним авіаперевізником «МАУ» за напрямками до Одеси, Рима, Тель-Авіва, Болоньї та Мадрида.

У той час заступник голови ЛОДА Ірина Гримак повідомила, що провина лежить на Державіаслужбі, яка «не спрацювала на зниження тарифної політики».

І.Гримак висловила сподівання, що після завершення конкурсу на гендиректора аеропорт «Львів» «врешті отримає професійного менеджера, який зможе налагодити втілення проекту і підписати угоди з авіакомпаніями-лоукостерами».

Як повідомлялося, Міністерство інфраструктури України 2 квітня 2015 року оголосило про застосування принципу «відкритого неба» в аеропорту Львова.

«Від сьгодні ми «відкриваємо небо» в аеропорту Львів і туди можуть літати будь-які перевізники на підставі двосторонніх договорів», – сказав міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

«Будь-яка іноземна авіакомпанія може без перешкод отримати від України дозвіл літати у Львів. Для цього їй потрібен лише документ від своєї авіаційної влади, яка підтвердить, що дозволяє перевізнику здійснювати польоти до Львова», – повідомив міністр, додавши, що мова йде про більш ніж 40 країн Європи, Азії, Африки та обох Америк.

Винятком є лише Франція і Туреччина, з якими наразі досягнутий ліміт за договорами про перевезення.

«Для українських перевізників Львів також відкритий. І з початку квітня можна подавати заявки на будь-які маршрути», – додав він.

 

Loading...
Loading...
Loading...