Новини » Політика 28 січня, 2016, 10:55
Кабмін звільнив Миколу Горбаху з посади керівника Укртрансбезпеки
Будівля Уряду. Фото: zn.ua
Будівля Уряду. Фото: zn.ua

Кабінет Міністрів України звільнив з посади голову Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) Миколу Горбаху і призначив виконуючим обов’язки голови служби Володимира Баліна, який раніше обіймав посаду першого заступника.

Про це йдеться у розпорядженні уряду від 27 січня 2015 року,– передає УНІАН.

У документі наголошується, що Балін буде займати посаду до призначення в установленому порядку нового голови служби.

Крім того, за рішенням Кабміну заступником голови Укртрасбезпеки призначений Ноняк Михайло, який до цього обіймав посаду заступника міністра доходів і зборів України.

Горбаху було призначено головою Укртрансбезпеки в травні 2015 року, а до цього він очолював департамент безпеки Міністерства інфраструктури України.

У вересні 2014 року Кабінет міністрів почав реорганізацію Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекції) та Державної інспекції з безпеки на морському та річковому транспорті (Укрморрічінспекція) шляхом їх злиття та створення єдиного відомства Державної служби України з безпеки на транспорті. В лютому 2015 року Кабмін затвердив положення про створення нового органу – Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки).

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 13:12 :59